Hizmetlerimiz

menu-planlama.gif

Kurumsal şirket, restaurant, okul, ana okulu, cafe gibi firmaların hizmet verdiği sektöre uygun, tamamen kurumun gereksinime ve hitap edilen grubun tercihlerine uygun sağlıklı tercihlerden oluşan menülerin planlanması desteğidir.

fonksiyonel-tip.gif

Fonksiyonel tıp kişiye özel, hasta odaklı, bilime dayalı tıbbi bir yaklaşım olup hastanın optimal sağlığına ulaşması ve hastalığının altında yatan kök nedenlerini bulması için hasta doktor ve beslenme uzmanının iş birliği yapması esasına dayanır.

kurumsal-beslenme.gif

Şirketinizin performansı çalışanlarınızın performansı ile doğru orantılıdır.  Dengesiz beslenme, uzun süren açlıklar ve yanlış besin seçimleri çalışanların çalışma kapasitesinin düşmesine, gün içinde daha yoğun stres yaşamalarına ve dikkat eksikliğine bağlı iş kazalarının artmasına neden olacaktır.

online-diyet.gif

Online diyet kısaca dünyanın neresinde olursanız olun, internetin olduğu her yerde diyet sistemimiz ile tanışabileceğiniz, bizimle iletişimde kalabileceğiniz, tamamen size özel bir beslenme programı oluşturduğumuz bir sistemdir.

yuz-yuze-beslenme.gif

Yüz yüze beslenme danışmanlığı almaya karar verdiğinizde randevu günü ve saati oluşturmadan önce sizi daha iyi tanımamız adına sizlere bir form iletiyoruz.

Mesaj Gönder
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?